Fallout Steam'de bedava oldu

Fallout Steam'de bedava oldu

Murat Oktay
Murat Oktay 30.09.2017 - 11:20
Blackisle'ın efsane oyununu kaçırmayın

RPG türünün en iyi örneklerinden biri olan Fallout'un Steam versiyonu bedava oldu. An itibari ile oyunun standart sürümüne bedava olarak ulaşılabiliyor. Oyunun açıklamasında Pasifik zamanına göre 30 Eylül 11:59'a kadar bedava olarak kalacağı da iliştirilmiş. Post apokaliptik, yani kıyamet sonrası senaryolardan birine sahip olan Fallout serisinin bu ilk oyunu, serinin ana dinamikleri konusunda da oldukça önemli bir yere sahipti. Oyunda Vault'tan su bulmak üzere çıkan bir karakteri yönlendiriyorduk.

Fallout bedava oldu

Peki ya ne zamana kadar? Pasifik zamanının bizden 10 saat geride olduğunu hesap edersek yani yaklaşık 22 saat daha oyunun bedava olacağını söyleyebiliriz. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilir ve kütüphanenize ekleyebilirsiniz. RPG türünün daha sonra çıkan bir çok oyununa da ilham kaynağı olan yapımın Steam açıklaması şu şekilde;

"Tüm RYO türünü canlandıran ve yeniden şekillendiren, artık bir kült olmuş kıyamet sonrası rol yapma oyununu keşfettiniz. Fallout® ÖZEL sistemi tüm kontrolü size vererek, anlamlı seçimler ve gelişim ile çok farklı tipte karakterler yaratabilmenize izin verir. Medeniyetin altın çağına ait harap olmuş yıkıntıları keşfedin. Mutantlar, haydutlar ve mekanik düşmanlarla dolu dünyada, konuşarak, gizlenerek veya savaşarak yolunuza devam edin. Doğru seçimler yapın yoksa siz de bu çorak toprakların bir başka günahkar kahramanı olarak kendinizi bitirirsiniz..."

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 19:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2017 10:43
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ ---Güzel günlerdi :d
OS: Windows
Processor: Pentium 90Mhz or faster
Memory: 16 MB
Graphics: SVGA
DirectX®: Any DirectX
Hard Drive: 565 MB
Sound: DirectSound or SoundBlaster Compatible
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2017 13:24
Teşekkür ederim. Saat 13:23 ve hesaba ekledim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2017 12:21
Kaptım hemen sağ ol MK
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×