Fallout'ta neler yapabilirsiniz?

Murat Sağlam
Murat Sağlam 23.08.2011 - 11:45
Peki neleri yapamazsınız?
Sean Sahs tarafından hazırlanan bu karikatür bizim oldukça komiğimize gitti. Sizin de beğeneceğinizi düşündüğümüz bu karikatürde, Fallout dünyasında neler yapıp neler yapamayacağınızdan bahsediliyor.

Fallout'ta neler yapabilirsiniz?
Karikatüre göre "Fallout evreninde robotlarla seks yapabilir, insan öldürebilir, hırsızlık yapabilir, yamyamlık yapabilir, ihanet edebilir, kumar oynayabilirsiniz ama tek yapamayacağınız şey, bir başkasının yatağında uyumaktır!" denilmiş.
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fallout'ta neler yapabilirsiniz?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×