Fan yapımı Mario göz kamaştırıyor

Emre Günen
Emre Günen 11.11.2010 - 10:53
Fanatiklerinin yaptığı oyun, orijinali kadar güzel gözüküyor
Nintendo DS üzerinde harikalar yaratan ve konsolun en başarılı oyunları arasında gösterilen New Super Mario Bros.'un oyunun fanatikleri tarafından yapılan alternatif sürümü en az orijinali kadar iddialı gözüküyor.

Super Mario'nun kodlarında oynama yaparak ürettikleri New Super Mario Bros. 3 isimli oyunu dağıtmaya hazırlanan ekip bir de video yayımladı. Orijinali kadar iddialı olan oyunun videosu da bir o kadar başarılı gözüküyor.


Not: Youtube videosudur. Linke ulaşmak için tıklayın.
Fan yapımı Mario göz kamaştırıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×