Fantasian Apple Arcade'e özel olarak çıktı

Burak Bahar
Burak Bahar 2.04.2021 - 13:17
Final Fantasy serisinin arkasındaki isim Hironobu Sakaguchi'nin yeni oyunu Fantasian, Apple'ın abonelik hizmeti Apple Arcade'de yayınlandı.

Final Fantasy'nin yaratıcısı Hironobu Sakaguchi'nin merakla beklenen RPG oyunu Fantasian Apple'ın oyun aboneliği sistemi Apple Arcade'de yayınlandı.

Fantasian artık Apple Arcade'de erişilebilir

Mistwalker tarafından geliştirilen Fantasian Apple'ın yeni abonelik sistemi Apple Arcade'e özel bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Hironobu Sakaguchi'nin 2007'de Xbox 360 için yayınlanan Lost Odyssey oyunundan bu yana ilk kez geleneksel bir RPG oyununa geri döndüğünü görüyoruz. Ayrıca Fantasian; Final Fantasy'nin bestesici Nobuo Uematsu'nun yeni bir film müziğini de içeriyor.

Fantasian

Oyuncular, makinelerin yönettiği tuhaf bir evrende büyük bir patlamanın ardından uyanan Leo rolünü üstlenecekler. Uzun bir yolculuğa çıkarken; insanlığın bildiği her şeyi yavaşça kaybetmesine sebep olan gizemleri çözecekler. İlgi çekici hikaye Hironobu Sakaguchi tarafından yazılmış ve ünlü Final Fantasy bestecisi Nobuo Uematsu ile tamamlanmıştır. Sürükleyici bir deneyim sunmak için benzersiz modeller, müzik ve ses efektlerine sahip olduğu vurgulanmaktadır.

Fantasian ortamlarının tamamı Godzilla, Attack on Titan ve Ultraman dahil olmak üzere "Tokusatsu" (özel efekt) filmlerinde çalışan Japon sanatçılar tarafından yaratılan gerçek hayattaki dioramalardır. Diorama; gerçek veya kurgu bir olayın, anın veya hikâyenin ışık oyunlarının da yardımıyla üç boyutlu olarak modellenmesi olarak tanımlanabilir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 16:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fantasian Apple Arcade'e özel olarak çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×