Fantastic Four'un yeni bir fragman yayımlandı

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 20.04.2015 - 14:12
Fantastik Dört’lü geri geliyor!
En son 2005 yılında vizyona çıkan film ile derin bir sessizliğe gömülen Fantastik Dörtlü, 2015 yılında geri dönüyor. X-Men: The Days of Future Past'in yapımcılarının beyaz perdeye taşıyacağı yapım, Fantastic Four hayranları tarafından merakla beklenmekte. Baş rollerini Miles Teller, Kate Mara, Micheal B. Jordan ve Toby Kebbell'ın paylaşacağı yapım 6 Ağustos'ta sinema severler ile buluşacak.

İşte Fantastic Four’un yeni fragmanı:

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 01:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fantastic Four'un yeni bir fragman yayımlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×