Far Cry 3, Gold oldu!

Far Cry 3, Gold oldu!

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 7.11.2012 - 12:05
Aynı anda, tüm platformlarda!
Assassin's Creed 3'de yayımlandıktan sonra, Ubisoft'un bir sonraki oyunu Far Cry 3 için dikkatleri toplayabiliriz. Herhangi bir gecikmeden de bahsetmeyen firma, oyuncularını daha çok heyecanlandırmaya başladı bile. Bugün açıklanan bir detay ise Far Cry 3 severleri, özellikle oyunu farklı platformlarda sevenleri daha çok mutlu edecek türden.

Açıklama bizzat firmadan resmi olarak geldi. Far Cry 3, yayımladığında aynı anda tüm platformlar için yayımlanacak. Takvimde Avrupa 29 Kasım'ı, İngiltere 30 Kasım'ı ve Kuzey Amerika 4 Aralık'ı işaretledi.

Aynı anda, bütün platformlarda oyun çıkarmak günümüzde kolay görünse de, aslında uğraş gerektiriyor. Ubisoft ise gördüğümüz kadarıyla sınır tanımıyor. Kısa süre sonra Jason Brody ile derin, mavi bir maceraya açılacağız. Merakla bekliyoruz.

İyi seyirler.

  


Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 00:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×