Far Cry 5: Hours Of Darkness DLC çıkış fragmanı yayınlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 6.06.2018 - 15:20
Vietnam ormanlarına geri dönüş

Far Cry 5'in genişleme paket Hours of Darkness çıkış fragmanı yayınlandı. Hours of Darkness ile birlikte Vietnam ormanlarına geri dönüyoruz.

Far Cry 5: Hours of Darkness'tan çıkış videosu geldi

Hours of Darkness ile Vietnam ormanlarında düşman avı başlıyor. Wendell "Red" Redler'ın kontrol edeceğimiz oyun Vietnam savaşı sırasında geçecek. Wendell Redler Red'in Vietnam ormanlarında esir düşen silah arkadaşlarını bulup onları kurtarmaya çalışması konu ediliyor. Gizlilik öğelerinin ön planda olacağı oyunda, tabbi ortalığı alt üst etmek de oyuncunun seçimine bağlı olacak. Far Cry 5: Hours of Darkness ile Far Cry 5'te bulunan yeteneklere yeni yetenekler de ekleniyor özellikle gizliliğe yönelik yeni yetenekler genişleme paketinde yer alacak. 5 haziran itibariyle çıkış yapan Far Cry 5: Hours of Darkness'ın çıkış fragmanı da yayınlandı. Bunun yanı sıra Ubisoft tarafından, oyunun yapımcılarının da yer aldığı bir canlı yayın etkinliği düzenlendi. Düzenlenen etkinlikte yaklaşık yarım saat boyunca Far Cry 5: Hours of Darkness oynandı. Paylaşılan çıkış fragmanına ve oynanış görüntülerinin yer aldığı videolara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 06:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Far Cry 5: Hours Of Darkness DLC çıkış fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×