Far Cry 5 için yeni oynanış videoları yayınlandı

Far Cry 5 için yeni oynanış videoları yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 5.09.2017 - 10:00
Ubisoft, PAX West'de Far Cry 5 oynuyor.

Ubisoft, Seattle'da gerçekleşen PAX West'de varlığını hissettiren oyun geliştiricilerinden.  Şov katında büyük bir panele sahip olan firma, aynı zamanda canlı yayın da yapıyor. İki gün üst üste yapılan yayınlarda,  Far Cry 5'in demosu oynandı. Bu sayede oyunun dövüş mekaniklerini, etrafta araba kullanışı ve uçaklar arasında it dalaşını görüyoruz. Demoda balık tutmayı görebiliyoruz. Sonuçta Kuzey Amerika'dayız, balık tutmak orada bir spor.

Oyunun üçüncü oyun kadar satacağından emin olan Ubisoft, bize daha özgür olduğumuz bir Far Cry hazırlamış. İsterseniz görev yapın, isterseniz kült üyelerini doğduklarına pişman edin ya da isterseniz Montana'ya çıkıp bir hava alın.Sonuç olarak, Montana'nın güzelliğinde çok da güzel olmayan insanlarıyla uğraştığımız görüntülere sahip olduk. Aşağıdan yayınlanan videoları izleyebilirsiniz. Far Cry 5, 27 Şubat'da PlayStation 4, PC ve Xbox One için çıkış yapacak.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 15:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.09.2017 06:02
Ubisoft un gta sı. İkinci oyundan son oyuna grafik dışında pek birşey koyamadılar. Standart ubisoft işte ineği sağmaya devam...
MK Okuru
MK Okuru 6.09.2017 19:07
12:08 3 ün en iyi far cry olduğu doğru fakat en iyi fps diyemezsin bu özneldir. Vuruş hissi mekanik hikaye kurgu oynanış Çevre elementleri konusunda far cry dan daha iyi oyunlar var emin ol.
MK Okuru
MK Okuru 6.09.2017 12:08
İkinci oyundan son oyuna kadar mı ? 3 en iyi far cry ve en iyi fps oyunudur benim ve çoğu kişi için bu böyledir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.09.2017 13:06
Çok sıkıcı hep aynı şeyler
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×