Far Cry 5 ilk haftasında Steam'de yarım milyondan fazla sattı

Far Cry 5 ilk haftasında Steam'de yarım milyondan fazla sattı

Nagihan Selin İnce
Nagihan Selin İnce 2.04.2018 - 23:52
Yılın en iddialı oyunu için satışlar güzel gidiyor

Ubisoft'un 2018 yılında çıkardığı ilk büyük oyun Far Cry 5, Birleşik Krallık'ta satış listelerine birinci sıradan girerek en iyi çıkış yapan oyun oldu, Steam platformu üzerinde ise oyun ilk haftasından yarım milyon satışı aştı. Steam'den elde edilen satış verilerine göre 27 Mart tarihinde piyasaya sürülen oyun çok geçmeden yarım milyonun üzerinde kullanıcı tarafından satın alındı.

Far Cry 5 satışları her platformda iyi gidiyor

Montana'nın yakınlarında hayali bir yer olan Hope County adlı mekanda geçen oyunda Hope County'in liderliğini Cennetin Kapısı adında bir kıyamet tarikatı kurmuş olan Seed ailesi elinde tutuyor, Seed ailesindeki her birey oyunda farklı görevlere sahipler. 

Far Cry 5 iyi giden satışların yanında kendi içerisinde de bir rekor kırmıştı. Far Cry serisinin üçüncü oyununda yer alan karakter Vaas, ana kötü olarak Far Cry oyunlarında şimdiye kadar en sevilen karakterdi. Far Cry 5'in yayınlanması ile oyuncular Seed ailesinden Joseph Seed'i daha çok sevmiş gibi görünüyorlar ve Far Cry'ın en bilinen karakterlerinden biri olan Vaas, bu rütbeyi tarikatın beyni olan bir karaktere kaptırmış duruyor.Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 01:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 12:39
en pahali versyonunu aldim farcry3 hediyeli diyordu far cry 3 u hala vermediler
Kalan Karakter : 300 Gönder
etemelkuran
etemelkuran 4.04.2018 10:37
Greenmangaming'ten Uplay için aldım fiyat hala uygun. Güzel oyun, seriyi sevenler yine sever.
Kalan Karakter : 300 Gönder
kahvebitti
kahvebitti 3.04.2018 17:16
Hikayesi için aldıgım bir oyun ubisoft zaten oyun arayüz içerik bakımından nirvana seviyesinde şuanda o yüzden daha fazlasını yaparsa hangi sistem hangi konsol kaldıracak orası meçhul fiyat politikası biz Türkiye kullanıcılarına tuzlu gelsede kaliteli yapımlara imza atıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2018 11:19
Millette para gani. Bunu da alırlar, diğerini de alırlar ve hatta ön siparişini de verirler. Geçen gün Sims 4 ün bütün ek paketlerine sahip biri ile tanıştım. Gerisini sen düşün. Ama bende yakında bu zümreye katılacağım. YouTube daki tüm define avcısı videolarını izledim. Sikke hunter olacağım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2018 10:32
Sonra ubisoft neden hile hurda yapıyor adamlar nasıl yapmasın her sene aynı oyunları modifiye edip dayıyorlar bizlerde alıyoruz sonra yenilik bekliyoruz
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×