Far Cry 5, kendi içerisinde tarihi bir rekora imza attı

Far Cry 5, kendi içerisinde tarihi bir rekora imza attı

Furkan Güler
Furkan Güler 2.04.2018 - 10:45
Ubisoft durumdan son derece memnun

Ubisoft'un 2018 yılında oyunculara sunduğu ilk büyük oyun olan Far Cry 5, geride bıraktığımız haftalarda piyasaya sürüldü. Oldukça olumlu geri dönüş alan oyunun inceleme puanları da geliştiricileri sevindirmeyi başardı. Çıktığı hafta oyuncuların elinden düşüremediği yeni oyun, ortaya çıkan yeni bir bilgiye göre Birleşik Krallık'ta Far Cry tarihinin en iyi çıkışını yapan oyun haline geldi. Görünüşe göre beşinci oyun, ünlü üçüncü oyunun bilinirliğini geçecek gibi gözüküyor. Vaas'ın ana kötü karakter olduğu üçüncü oyun, şimdiye kadar geliştirilen Far Cry oyunlar arasında en çok sevilen Far Cry oyunu olmayı başarmıştı. Ancak yeni oyunda tanıştığımız Joseph Seed, bu zinciri kırdı ve çoğu kesim tarafından Vaas'tan daha çok sevildi.

Far Cry 5'in satışları gayet güzel gidiyor

Dünya genelinde de iyi satış rakamlarına eriştiği tahmin edilen oyun, muhtemelen Ubisoft'un yüzünü çoktan güldürmüştür. Yeni oyunda co - op oynanış yapısını değiştiren oyun, tüm görevlerin co  - op bir şekilde oynanmasına izin veriyor. Böylelikle arkadaşınızla baştan sona oyunu birlikte bitirebiliyorsunuz.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2020 04:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.04.2018 14:39
Bu 5. değil 6. oyun sadece oyunun adı far cry 5. Asıl 5. oyun far cry primal
MK Okuru
MK Okuru 2.04.2018 15:23
far cry 3 blood dragon ve far cry primal isimli iki oyun farcry evreninde olmadığı için o yüzden farcry 5 olarak geçiyor..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.04.2018 13:20
Oyunlardaki 4K performansı grafiklerin gelişmesi firmalara satış bazında patlama yaşatabilir ...2020 gibi ps5 ve Xbox göreceğmiz olursak görselliğin Real Life görüntüsüne sahip olacağını düşünürsek yanılmış olmayız bu yüzden yaşasın gerçekçilik yaşasın 4K... last of usta 4K gelecek ozaman bak sen
Kalan Karakter : 300 Gönder
Narutolga
Narutolga 2.04.2018 12:10
Joseph Seed karakterinin arkaplanda bulunan hikayesi dikkatli incelendiğinde kendisinin fetöcu olduğu anlaşılıyor. Zaten Ubisoft da bir röportajında şöyle bir yorumda bulunmuştu; - Türklerden nefret ediyoruz ve artık bunu saklama gereği duymuyoruz. Ayrıca Dursun Özbek neden istifa etmiyor bunu da hala anlamış değiliz. Bu sebeple Joseph çok sağlam bir karakter oldu. Teşekkürler.
MK Okuru
MK Okuru 2.04.2018 13:13
skyrim ve witcher 3 karşılaştırıp durmayın artık yeter ya
MK Okuru
MK Okuru 2.04.2018 12:34
arkadaşım fortnite PUBG ile bir tutulamaz. Fortnite lol gibi saçma bir oyun lütfen burayı terk et
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×