Far Cry 5 Lost on Mars genişleme paketinden oynanış videosu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 16.07.2018 - 17:36
Mars'ta yaratık avı

Far Cry 5'in ikinci içerik genişleme paketi Lost on Mars ile, Marslılarla savaş başlıyor. 17 Temmuz'da yayınlanacak olan Lost on Mars genişleme paketinde oynanış videosu yayınlandı. Yayınlanan video ile Lost on Mars genişleme paketinde kullanılacak silahlar, özellikler ve savaşacağımız "Marslılara" yakından bakma şansı yakalıyoruz.

Far Cry 5 Lost on Mars DLC oynanış videosu geldi

Lost on Mars genişleme paketiyle Hope Country'den Mars'a ışınlanan Nick Rye uzaylı istilasını engellemek için arkadaşı Hurk'e yardım ediyor. Lost on Mars genişleme paketiyle birlikte, Blaster of Disaster, Helfire ve Morpinator adlı yeni uzaylı teçhizatları da oyuna ekleniyor. Marsta pek çok keşfedilebilir bölge yer alacak.  Yeni güncelleme ile birlikte tüm Far Cry oyuncuları Mars temasını kullanabilecekler. Season Pass sahibi olan oyuncuların bir ücret ödemeden sahip olacakları Lost On Mars genişleme paketleri ile yeni silahlar, Obliterator, Nerve Reaper, Grape Popper, Taser Phazer, Annihilazer ve Hellfire'ı kullanbilecekler. Far Cry 5 Ağustos ayı içeriği Dead Living Zombies ile ise oyuncular zombilere karşı mücadele edecekler. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 08:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Far Cry 5 Lost on Mars genişleme paketinden oynanış videosu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×