Far Cry 5'in dünyasında bizi neler bekliyor?

Far Cry 5'in dünyasında bizi neler bekliyor?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.11.2017 - 09:28
Oyun için yeni bir video daha yayınlandı

Önümüzdeki yılın ilk hitlerinden biri olan Far Cry 5 için yeni bir video daha yayınlandı. Oyunun bu yeni videosunda Far Cry 5'in geçtiği bölgenin, yani oyunun dünyasının nasıl oluşturulduğu ve bu dünyada bizleri nelerin beklediğine değinilmiş.

Far Cry 5 oyuncuları Montana'ya götürüyor

Montana'nın tüm güzelliklerinin gösterildiği bu yeni videoda ayrıca yapım ekibinden önemli isimlerin oyunun dünyası hakkındaki yorumlarına da yer verilmiş. Videoya baktığımızda ilk olarak oyunun atmosferinin ne kadar güzel olduğunu görüyoruz. Gerçekten oyundaki doğa güzellikleri güzel bir şekilde yansıtılmış. Sık ormanlar, küçük göletler, ufukta uzanan dağlar ve her köşesinden yeşillik fışkıran harita tasarımı belki de oyunun en sevilen yönleri arasında yer alacak.

Tabi bu dünyanın yaşıyor hissiyatı için oyuna birçok dinamik eklendiğinden de bahsediliyor. Zaten bu videoda sürekli doğa sesleri ile karşılaşmanız mümkün. Bunun dışında oyunda yer alan vahşi hayvanlara da değinildiğini görüyoruz. Zaten yapım ekibi bu dünyayı tasarlamak için benzer mekanlardan birçok çekim de yapmış. 27 Şubat'ta çıkacak olan oyunun bu yeni tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 13:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sandora
Sandora 15.11.2017 15:08
Bu oyun feci şekilde downgrade yiyecek .
Sandora
Sandora 18.11.2017 14:47
Not al önümüzde ki yıl buraya tekrar yorum yazarsın ismini bilmiyorum gerçi ama ben adım gibi eminim downgrade konusunda.
MK Okuru
MK Okuru 15.11.2017 17:40
videonun yarısı gameplay, sanmıyorum ayrıca ubisoft watchdogs'ta downgrade yapınca oyuncuların nasıl tepki verdiğini görmüştü
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.11.2017 16:36
Dağ ve orman ağacı kayayı kopyala yapıştır eski oyunların mekaniklerini al tam ubisoft formunu
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×