Far Cry 5'in ilk hafta satış hasılatı Ubisoft'un yüzünü güldürdü

Far Cry 5'in ilk hafta satış hasılatı Ubisoft'un yüzünü güldürdü

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 21.05.2018 - 11:56
Ubisoft kasasını dolduruyor

Far Cry 5'in ilk hafta satışları, Ubisoft'un oyundan beklediği karşılığı aldığını gösteriyor. Ubisoft'tan gelen açıklamalara göre, birinci tekil şahıs bakış açısına sahip, açık dünya oyunu Far Cry 5'in, ilk hafta hasılatı 310 milyon doları buldu.

Far Cry 5'in ilk hafta hasılatı dudak uçuklattı

Geçtğimiz günlerde Ubisoft tarafından yapılan açıklama Far Cry 5 satışlarının ne kadar başarılı olduğunu da ortaya koydu. Yapılan açıklamaya göre Ubisoft'un Far Cry 5'in ilk hafta satışlarından elde ettiği hasılat 310 milyon dolar. Geçtiğimiz Mart ayında çıkış yapan oyun, elde ettiği bu hasılat ile birlikte bir rekora da imzasını atmış oldu. Far Cry 5 Ubisoft'un yaptığı ilk hafta satışlarında ikinci sıraya oturdu. İlk sırada ise 330 milyon dolarlık hasılat ile The Division yer alıyor. Yakaladığı bu satış başarısıyla tüm Far Cry oyunları arasında da ilk haftasında en fazla hasılat getiren Far Cry oyunu da Far cry 5 olmuş oldu. Bu haber de gösteriyor ki, her ne kadar her çıkan Far Cry oyunu birbirine benzese de, Ubisoft yeni Far Cry oyunları yapmaya devam edecek.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 01:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.05.2018 12:24
Oyunun hep aynı yerlerde geçmesi hoş değil
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.05.2018 12:58
çok iyi oyundu hakketti
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×