Far Cry 5'in Season Pass içerikleri oyundan daha zevkli

Far Cry 5'in Season Pass içerikleri oyundan daha zevkli

Furkan Güler
Furkan Güler 7.03.2018 - 12:44
Uzaylı istilası, zombiler ve daha fazlası...

Far Cry 5 ile birlikte serinin sunduklarını oldukça genişleyen Ubisoft, bugün oyunun Season Pass içeriklerini açıkladı. Oyun çıktıktan sonra gelecek olan bu içeriklerin anlatım tarzı, fazlasıyla Far Cry 3'ün ardından çıkan Far Cry 3 Blood Dragon'a benziyor. Hours of Darkness, Dead Living Zombies ve Lost on Mars adını alan bu indirilebilir içeriklerin her birinde farklı farklı görevlere çıkacağız. Hours of Darkness'ta zamanda geriye gidip Vietnam savaşına tanık olurken, Dead Living Zombies modunda zombileri alt etmeye çalışacağız. Lost on Mars isimli indirilebilir içerikte dünyayı uzaylı istilasına karşı savunmamız gerekiyor.

Far Cry 5'in, Season Pass içerikleri beklediğimizden daha iyi

Ayrıca bu içerikleri Season Pass olarak satın almanın dışında Far Cry 5'in Gold Edition sürümünü satın alırsanız da erişebiliyorsunuz. Oyunculara oldukça büyük bir açık dünya ve ilgi çekici bir senaryo sunan yapım, ilerleyen dönemlerde gelecek güncellemeler sayesinde oyuncuları daha fazla kendine bağlayacağa benziyor. Eğer Far Cry'ın görev yapısı sizi biraz sıkıyorsa, bu tarz yan içerikler ile oyun içerisinde daha iyi vakit geçirebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 04:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×