Far Cry 5'in zombi genişleme paketi 28 Ağustos'ta yayınlanacak

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 20.08.2018 - 11:45
Far Cry 5'e de zombiler geliyor

Ubisoft, Far Cry 5'in yeni genişleme paketi Dead Living Zombies'in, 28 Ağustosta yayınlanacağını duyurdu. Oyuncular yeni genişleme paketi Dead Living Zombies ile birlikte, "D-tier" film yönetmeni Guy Marvel ile tanışacaklar. Guy Marvel, zombiler konusunda uçuk fikirleri olan bir yönetmen.  Far Cry 5'in Arcade Editor araçları kullanılarak yapılan haritalarda, yedi farklı "film senaryosu"  oynayacağız. Ubisoft Far Cry 5'in yeni genişleme paketi Dead Living Zombies için, kısa bir tanıtım videosu yayınladı. Yayınlanan videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Far Cry 5'in zombi genişleme paketi Dead Living Zombies, 28 Ağustos'ta çıkacak

Far Cry 5 'için genişleme paketleri duyurulmaya devam ediyor. Yeni genişleme paketi ile bilikte, Far Cry 5 haritasını zombiler ele geçiriyor. Dead Living Zombies genişleme paketinde. Zombi saldırılarıyla başa çıkmaya çalışacağız Her bölümün sonunda, "Score Attack" modu kilidini açabilir, ve bölümü 3 yıldız derecesi ile bitirebilirseniz. Hikaye modunda kullanılabilecek yeni ekipmanlara ve silahlara da erişme şansı yakalayacaksınız. Dead Living Zombies Far Cry 5 için yayınlanan üçüncü ve son genişleme paketi. Dead Living Zombies, 28 Ağustosta yayınlanacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 07:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Far Cry 5'in zombi genişleme paketi 28 Ağustos'ta yayınlanacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×