Far Cry 5'te yeniden yapılan Resident Evil 3 muazzam görünüyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 17.09.2018 - 12:01
Sonuç oldukça başarılı

Far Cry 5'in level editör modu ile yaratıcı bir işe imza atıldı. Geçtiğimiz Şubat ayında Far Cry 5'e eklenen level editörü, oyunda kendi haritalarınız tasarlamanıza izin veriyor. ZergRex adlı kullanıcı Far Cry 5'in level editörünü kullanarak, Resident Evil 3: Nemesis'in haritasını tekrar tasarladı. ZergRex'in FAr Cry 5 level editör kullanrak tasarladığı Resident Evil 3 Remak'i aşağıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

Far Cry 5 ile Resident Evil 3: Nemesis birleşti

Far Cry 5 level editörü kullanarak daha önce Resident Evil 2'nin haritasını oyuna uyarlayan ZerrgRez, bu sefer de Resident Evil 3: Nemesis'i Far Cry 5'e taşıdı. Ortaya çıkan sonuç, oyuncuların beğenisini topladı. Racoon City'nin tamamını Far Cry 5'e aktarmak zor ve emek isteyen bir iş olsa da, ZergRex'in şehrin önemli bölümlerini, oyunun geçtiği her köşeyi, ayrıntılı bir şekilde yeniden yaratmış. binaların içleri, sokaklar gerçekten orijinaline sadık kalınarak tasarlanmış. Bekleme ekranı olmadan binaların içine girebilmek de gerçekten çok iyi. ZergRex'in bu emeğini takdir etmek lazım.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 08:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2018 01:24
video neden unavailable olmuş
Kalan Karakter : 300 Gönder
Far Cry 5'te yeniden yapılan Resident Evil 3 muazzam görünüyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×