Far Cry 5'ten Ubisoft için tarihi bir satış başarısı geldi

Far Cry 5'ten Ubisoft için tarihi bir satış başarısı geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 5.04.2018 - 11:18
Oyun, yapımcıların yüzünü güldürdü.

Ubisoft'un 2018 yılında piyasaya sürdüğü ilk büyük oyun olan Far Cry 5, daha rafine hale gelmiş oynanış mekanikleri ve senaryosu sayesinde oyuncuların favorisi haline geldi. İnceleme puanları da oldukça yüksek olan yeni oyun, satış anlamında da fazlasıyla iyi gidiyor. Hatta bugün itibariyle Far Cry 5, tarihi bir satış rekorunun altına imzasına attı. Açıklanan son bilgilere göre yeni oyun, Far Cry markasının en hızlı satan oyunu haline gelmiş. Eğer böyle giderse oyun Far Cry markasının en çok satan oyunu haline de gelecek.

Far Cry 5'in satışları beklenenden daha iyi gidiyor

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında bulunan oyun, Steam platformunda da yarım milyon satış rakamını geride bırakmıştı. Diğer bir yandan oyunun şimdiye kadar Twitch platformunda 55 bin saat yayınının yapıldığı ve YouTube üzerinden ise 117 milyon kere izlendiğini belirtildi. Geride bıraktığımız haftalarda oyuncuların karşısına çıkan oyun, bu gidişle Assassin's Creed: Origins'i bile geçebilir. Yeni hali ile oyuncuları pek memnun edemeyecek Assassin's Creed: Origins, satış anlamında Ubisoft'a beklediğini verememişti.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 04:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.04.2018 00:59
5 in kerâmeti :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×