Far Cry 6 oynanış videosu Cuma günü yayınlanacak

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 27.05.2021 - 00:13
Ubisoft yaptığı açıklama ile uzun süredir haberini alamadığımız Far Cry 6 oynanış videosunun Cuma günü yayınlanacağını duyurdu.

Far Cry 6 duyurulduğu andan itibaren farklı videolar ile karşımıza çıksa da oynanış görüntülerine şimdiye kadar yer verilmemişti. Ubisoft uzun süreli bu sessizliğini Cuma günü bozacağını duyurdu. Türkiye saati ile 28 Mayıs Cuma günü 19:30'da Far Cry 6 oynanış videosu yayınlanacak. Firmanın bu konu hakkında yaptığı açıklama ve ilgili video şu şekilde;

Far Cry 6 oynanış videosu Cuma günü yayınlanacak

Ubisoft, Far Cry serisinin hayranlarını, serinin en yeni oyunu olan Far Cry 6'nın 28 Mayıs TSİ 19:30'da Youtube ve Twitch kanallarında yayınlanacak dünya çapında oynanış gösterimine katılmaya davet ediyor:

Far Cry 6, oyuncuları Başkan Antón Castillo'nun (Giancarlo Esposito) baskıcı yönetimi altında zamanın adeta geçmişte takılıp kaldığı tropikal bir cennet yani Yara'da geçen modern bir gerilla devriminin kalbine sürükleyen, açık dünya birinci şahıs nişancı oyunudur. Kendisi oğlu Diego'yu (Anthony Gonzalez) ayak izlerini takip etmesi için eğitip ulusunu eski ihtişamına kavuşturacağına yemin ederken oyuncular, bu zorbayı devirip ulusu birleştirme arayışındaki, gerilla savaşçısına dönüşen eski yerel asker Dani Rojas olarak oynayacaklar.

Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen Far Cry 6, 2021'de Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Stadia, Amazon Luna ve Windows PC için hem Epic Games Store hem de Ubisoft Store’da yer alacak.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2021 12:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.05.2021 12:36
Steam adını bugün de göremedik sanrım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.05.2021 10:57
Şubat ocak oyunuydu aslinda , şimdi hiç almam artik
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.05.2021 00:51
ne yaptı acaba bombayı
Kalan Karakter : 300 Gönder
Far Cry 6 oynanış videosu Cuma günü yayınlanacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×