Far Cry 6 oynanış videosu sızdırıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.05.2021 - 10:52
Bu akşam düzenlenecek olan sunumdan önce Far Cry 6 oynanış videosu sosyal medya üzerinden yayılmaya başladı.

Far Cry 6 oynanış videosu Ubisoft'un yapacağı özel sunumdan önce sızdırıldı. Dün gece saatlerinden itibaren oyunun videoları henüz kaynağı belli olmayan bir şekilde yayılmaya başladı. İlk videonun ortaya çıkmasının ardından Ubisoft hızlı bir şekilde müdahale etmiş olsa da bu yayılmanın önüne geçemedi. Youtube üzerinden videoların kaldırılmasını sağlayan firma buna rağmen ortaya çıkan yeni videolar ile baş edememişe benziyor. Diğer taraftan Reddit ve Twitter gibi mecralarda da oynanış videosunun parçalar halinde yüklendiğini görüyoruz.

Far Cry 6 oynanış videosun Ubisoft sunumundan önce sızdırıldı

Yedek link

Oynanış videosuna baktığımızda Far Cry 6'nın serinin izinden giden bir yapıya sahip olduğunu görüyoruz. Etraf ve atmosfer ise oldukça ilginç duruyor. Bunun yanı sıra videoda kullandığımız silahlar konusunda da geniş bir yelpazeye yer verilmiş. Özellikle sırtımıza bağladığımız ve biraz abes duran füze sistemi muhtemelen oyunun en ilginç silahlarından biri olacak. Tişört giyen bir timsahı sevdiğimiz ve ata bindiğimiz kısımlar da oyunun videosunda öne çıkan noktaları oluşturuyor. Oyunun haritası ise oldukça büyük duruyor diyebiliriz. Ormanlık alanlar, küçük yerleşim bölgeleri ve ucu bucağı gözükmeyen ormanlar ile yine devasa bir harita karşımıza çıkacak gibi duruyor.

Far Cry 6 oynanış videosu sızdırıldı

Breaking Bad, Mandaloria ve Better Call Saul dışında onlarca önemli yapımda boy gösteren Giancarlo Esposito, Far Cry 6'da Anton Castillo isimli acımasız bir diktatörü canlandıracak. Oyuncuların Dani Rojas isimli bir karakteri canlandıracağı Far Cry 6'da Castillo'ya karşı büyük bir gerilla mücadelesine girişeceğiz. Far Cry 6'nın en önemli yönlerinden birisi serinin en büyük ve bir o kadar da dolu haritasına sahip olması. Yara isimli hayali bir ülkede geçen yapımda bu ülkenin tropikal bir iklime sahip olduğunu göreceğiz. 

Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen Far Cry 6 PC, Playstation 5 ve Xbox Series X dışında Playstation 4 ve Xbox One konsollarına da çıkacak.

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2021 13:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2021 01:12
Yine yapay zeka yerlerde yanındaki adamı öldürüyorsun diğeri arkasını dönüp bakmıyor bile, 10 kişinin arasına giriyorsun herif seni hepsini bir bir öldürürken diğerleri sana sadece bakıyor ateş açanlarda seni 2 metre mesafeden vuramıyor. Yıllardır aynı yapay zekayı geliştirmediler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2021 14:43
Far cry serisi, birinci şahıs ve artı olarak üçüncü şahıs kamerası kullansa GTA olmaya aday bir oyun.
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2021 21:07
Hocam ikisi cok farkli seyler bi third person geliyor diye nasil gta olacak ne yaptiniz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2021 17:29
Ayni far cry 5 gibiyse almam
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2021 16:27
klasik ubisoft acik dünya oyun generator dan cikarsa 70 puanin altinda kalir insanlar cok bunaldi artik umarim AC Valhalla tarzi olur görevler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
f8r7t
f8r7t 28.05.2021 16:14
İzleyemedik. :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Far Cry 6 oynanış videosu sızdırıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×