Far Cry Almanya'da yasaklandı

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Far Cry Almanya'da yasaklandı
Bu senenin flaş oyunlarından Fry Cry'a Almanya'dan ambargo. Oyunun Amerikan versiyonunun, Almanya'da piyasalarda yer almayacağı belirtildi ve hatta oyunun Alman versiyonu tamamlanmadan önce, Alman web sitesinin kapatılacağı belirtildi. Far Cry'ın Alman versiyonu yapıldıktan sonra, "Gençler İçin" rating'i ile piyasalarda olacak...
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 14:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Far Cry Almanya'da yasaklandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×