Farelerinizi yağlayın, Terminator 3:War of the Machines geliyor.

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Farelerinizi yağlayın, Terminator 3:War of the Machines geliyor.
Terminator 3:War of the Machines’in ayrıntıları belli oldu. Yapımı hızla süren ve temmuz ayında gösterime girecek olan Terminator 3: Rise of  the Machines ile birlikte piyasaya sürülmesi planlanan oyunun yapımcısı Atari şirketinden yapılan açıklamalar oldukça heyecan verici. Her şeyden önce oyun Battlefield 1942 benzeri bir first-person shooter oyunu. Konu sinema filmleriyle aynı; nükleer savaş sonrası yeryüzünde kalan insanları temizlemeye and içmiş güçlü bilgisayar ağı SkyNet ve ürettiği teneke orduya karşı bir avuç kahraman insan mücadelesi. Fakat yapımcılara oyuna biraz daha fazla heyecan katmak için yalnızca “iyiyi” değil kötü tarafı da oynamamıza izin vermişler. Oyunda toplam 10 adet tekli görev olacak ve bu görevleri Arnold karakterini kullanarak bazen SkyNet bazen de insan tarafında oynayacağız. Etraftaki her tür silah ve aracı kullanmak mümkün. Oyunda toplam 4 farklı oyun modu olacak. Single player, Domination (bir yeri ele geçirip belli bir süre savunma), Team Deathmacht ve Mission mode. Anlaşılan bu yaz oldukça “sıcak” geçecek. Oyunla ilgili daha fazla bilgi için şuraya bakmanız mümkün.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 08:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Farelerinizi yağlayın, Terminator 3:War of the Machines geliyor.

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×