Farming Simulator 19, beklenmedik satış başarısına imza attı

Furkan Güler
Furkan Güler 28.04.2019 - 14:08
Simülasyon oyunları hala iyi satıyor.

Piyasada tek olmasıyla rakip tanımayan tarımcılık simülasyonu Farming Simulator serisinin son oyunu geride bıraktığımı sene piyasaya çıkmıştı. Yeni oyunda seriye onlarca yeni özellik katan geliştiriciler, oyunun satış rakamını açıkladı. 20 Kasım 2018 tarihinde çıkan yapım, bugüne kadar 2 milyon adet kopya satmayı başarabilmiş. Bir önceki Farming Simulator oyunlarından daha gelişmiş olan yapım, özel sinematik sahneler barındırmasıyla serinin takipçilerinin beğenisini kazandırmıştı. PC, PS4, Xbox One platformlarında bulunan yapım, ilerleyen aylarda Nintendo Switch için de çıkacak.

Farming Simulator 19, beklenmedik satış başarısına imza attı

Grafiksel olarak geliştirilen yeni oyuna sanal gerçeklik desteğinin geleceği de söylentiler arasında bulunuyor. Diğer simülasyon oyunlarının arasında kaplama kalitesi açısından daha iyi seviyede olan Farming Simulator 19, pek popüler bir yapım olmasa da büyük bir hayran kitlesine sahip. Ekonomi açısından yeniliklere sahip olan Farming Simulator 19, oyunun ticaret mekaniğini de geliştirmişti. 

Bu gibi yenilikler ve etmenler oyunun daha iyi bir satış seviyesine ulaşmasını sağladı. Bakalım Farming Simulator serisinin yeni oyunu önümüzdeki E3 fuarında duyurulacak mı? Göreceğiz. 

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2022 05:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2019 20:43
Çok
Güzel
Olmuş
OO??????????????
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.04.2019 12:03
Keşke beleş olsa
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.04.2019 16:08
Ben yönetim seviyorum. İşte fabrikatör olayım, hulusi baba maaşa zam isteriz diye grev yapsınlar falan. GearCity var mesela, ilk çıktığında alıp, saatlerce uğraşıp Türkçe ye çevirdim, sonra adam bir güncelleme çıkardı. O gün bugündür, erken erişim oyunla uğraşmıyorum. Şaşırtıcı olansa, oyun hala EE
Kalan Karakter : 300 Gönder
Farming Simulator 19, beklenmedik satış başarısına imza attı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×