FarmVille yerini kaybetti

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 23.11.2010 - 16:07
Facebook'un en popüler oyunu ünvanını kaybetti.

Facebook'un en popüler oyunu olan FarmVille, bu ünvanını kaybetti.

"Phrases" adı verilen bir uygulama, FarmVille'in "En popüler uygulama" ünvanını ele geçirdi. Aynı anda 81 milyon oyuncunun oynadığı FarmVille, 15 aydır Facebook'un en çok kullanılan uygulaması halindeydi.

Yine de FarmVille, halen en çok oynanan Facebook oyunu ünvanını koruyor.

Ancak "Phrases"ı geliştiren Takeoff Monkey adlı şirket, uygulamayı bilinmeyen bir nedenle ABD'li kullanıcılara kapadı. Böylelikle yakında FarmVille'in yeniden birinciliği elde etmesi bekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
FarmVille yerini kaybetti

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×