Fast & Furious Crossroads oynanış videosu yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.05.2020 - 13:50
9. filmi önümüzdeki yıla ertelenen Hızlı ve Öfkeli serisinden uyarlanan Fast & Furious Crossroads oyunu için yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

Hızlı ve Öfkeli serisinden esinlenen Fast & Furious Crossroads oyunu için yeni bir video yayınlandı. Bu sefer oynanış dinamiklerine odaklanan bu yeni videoda Fast & Furious Crossroads oyununun genel dinamiklerini ve grafiklerinin nasıl gözüktüğünü daha net bir şekilde görebiliyoruz.

Fast & Furious Crossroads oynanış videosu yayınlandı

Hatırlarsanız oyunun duyurusu VGA 2019 töreninde bizzat Vin Diesel tarafından yapılmıştı. Kısa bir video ile yapılan bu duyuru tartışmaları da beraberinde getirmişti. Özellikle görsel açıdan oldukça tartışılan oyunun, neden bu konuda ön plana çıktığını yeni video ile bir kez daha görüyoruz. PC, SP4 ve Xbox One için geliştirilmesine karşın açıkçası oyunun grafiklerinin çok tatmin edici olduğunu söylememiz zor.

Multiplayer dışında hikaye moduyla da öne çıkan oyunun bu konudaki en önemli özelliği ise filmdeki karakterlerin seslerine yer veriyor oluşu. Vin Diesel dışında filmin ana oyuncularından Michelle Rodriguez ve Tyrese Gibson oyunda da kendi karakterlerine sesleriyle hayat verecekler. Oyunda ayrıca The Walking Dead serisinden hatırlayacağımız Sonequa Martin-Green ve John Wick Chapter 3: Parabellum filminde de rol alan Asia Kate Dillon yer alacak. 

Normalde Mayıs ayında Fast 9 filmi ile eş zamanlı olarak piyasaya çıkması planlanan Fast & Furious Crossroads, filmin ertelenmesi ile birlikte 7 Ağustos'a ertelenmişti. Yeni oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2021 17:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.06.2020 04:29
Mobile indiririm vakit geçirtir mobilde
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2020 18:50
2A oyun kalitesinde bir arcade yarış oyunu işte başlarda keyifli olabilir ama sonradan sıkar gibime geliyor ama belli olmaz escape from butcher bay geldi aklıma vin vin abi buna da öyle özenirse fena olmayabilir
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2020 14:20
benim aklıma da 2009'da çıkan rezalet wheelman geldi sadece araba aksiyonu fena değildi geri kalan silahlı çatışmalar falan iğrençti
Kalan Karakter : 300 Gönder
Duke The Nuke
Duke The Nuke 28.05.2020 19:51
Mobil için yapmışlar aslında o kadar belli ki. Neden konsollara çıkarmakla uğraşmışlar ki?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2020 19:11
Cep telefonu oyunu olmus
Kalan Karakter : 300 Gönder
JosefStone
JosefStone 28.05.2020 18:36
baya güzel duruyo
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fast & Furious Crossroads oynanış videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×