Fatal1ty, Quakecon 2010'da yer alacak

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.08.2010 - 01:43
Bir numaralı FPS oyuncusu, yine birincilik peşinde
E-Sports'un önemli isimlerinden Fatal1ty, QuakeCon 2010'da yer alacak. id Software'a desteğini bir kez daha göstermek isteyen profesyonel isim, belki de bu yılın birincisi olur. Zira daha önce birçok kez zaferler kazanan Fatal1ty, bu zaferler arasında 2004 yılındaki Quakecon'da elde ettiği 25 bin dolarlık Doom 3 birinciliğini de bulunduruyor.

Fatal1ty, Quakecon 2010'da yer alacak
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fatal1ty, Quakecon 2010'da yer alacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×