1/6

Fatal1ty röportajı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 28.07.2010 - 14:02
Dünyanın 1 numaralı PC oyuncusuyla konuştuk
Merlin'in Kazanı'nda daha önce de çok değerli isimleri konuk etmiştik. Şimdi ise online arenanın en iyisiyle konuştuk. Ödüllü turnuvalarda gösterdiği performanslarla kısa sürede zirveye yerleşen Fatal1ty, konuğumuz oldu. Biz sorduk, o cevapladı. Yardımlarından dolayı Özgür Yıldız'a da teşekkürler.

Şimdi içeriye buyurun...

* Merlin'in Kazanı (MK): İlk oynadığınız oyun neydi?

* Johnathan Wendel (Fatal1ty): Microsoft Flight Simulator.

* MK: Kullandığınız oyun ekipmanları ve PC konfigürasyonunuz nedir?

* Fatal1ty:

- Intel Core i7 Extreme Edition
- Creative Fatal1ty Sound Blaster Titanium Championship Series
- Creative Fatal1ty MK II Kulaklık
- OCZ Fatal1ty RAM
- OCZ Fatal1ty 750 watt PSU
- GeForce GTX 295
- nVidia 3D gözlük
- Fatal1ty mouse pad (gri)
- Fatal1ty klavye
- Microsoft Intellimouse 3.0 (500 hz'e overclock edilmiş)

Fatal1ty röportajı
* MK: En sevdiğiniz oyun türü hangisi?

* Fatal1ty: FPS'ler tabi ki. Bu dünyada ne zaman isterseniz, ne isterseniz yapabilmenizin özgürlüğünü seviyorum. Sanal bir dünyada yıllardır ortaya koyduğum yoğun çalışmayla her şeyi öldürebileceğimi hissediyorum. Yakın zamanda çıkacak yeni FPS'leri dört gözle bekliyorum.

* MK: Favori çoklu oyuncu oyununuz nedir? En sevdiğiniz multiplayer oyunu söyler misiniz?

* Fatal1ty: Bugüne kadar oynadığım en iyi multiplayer Quake 3 Arena'ydı. Halen oynanıyor. 1999'da çıktı ve hala sıkı ve bağlı bir topluluğa sahip. Kısa zaman önce QuakeLive'la tekrar sunuldu. Bu ağustos ayında QuakeCon'a, id Software ve oyunlarına desteğimi göstermek için katılacağım.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×