Fenerbahçe ve Angry Birds anlaşması yapıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.05.2017 - 00:18
Nasıl yani, noluyor?
Evet, haberi görünce en az sizin kadar şaşırdığımı ve "nasıl yani?" dediğimi söylemeliyim. Ama başlıktan da görebileceğiniz gibi ülkemizin en önemli klüplerinden biri olan Fenerbahçe SK, Angry Birds için özel bir anlaşma yapmış durumda.

Lisans anlaşmalarına bir yenisini daha ekleyen Fenerbahçe'nin hedefi bu sefer Angry Birds olmuş. Oyunun yapımcısı olan Ravio firması ile lisans sözleşmesi imzalayan klüp, bu anlaşma için "Öncü vizyonu ve fark yaratan işbirlikleri ile öne çıkan klübümüz iştiraklerinden Fenerium ve Rovio (Angry Birds) firması arasında lisans anlaşması sağlanmıştır" açıklamasında bulunmuş.

Yarın Ülker Sports Arena'da basketbol takımı oyuncuları ve başantrenörü Zeljko Obradovic'in katılacağı bir tören ile bu anlaşma imzalanacak. Anlaşma açıklamadan da anlaşılabileceği gibi Fenerium'da satılacak ürünleri kapsayacağa benziyor. Fenerbahçe'nin Kanarya temasını düşünecek olursak buna özel ürünler de gelecektir.

Fenerbahçe ve Angry Birds anlaşması yapıldı
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 07:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.05.2017 22:55
Uefa kupası alan bir takımı bu hale getirmek gerçekten büyük vizyon ister.Angry bird'ten çok yaratîcı temalar çıkabilir ama hiçbiri bir "BİLEKLİK" etmez.Vizyonumuz yetmez ona.
Kalan Karakter : 300 Gönder
ultrAslan
ultrAslan 5.05.2017 17:44
Daha önceden de Hello Kity ile bir anlaşma yapılmıştı hatırlayanlarınız olur. Bu yine güzel bir anlaşma. Hello Kity nedir ya :)
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2017 09:01
hahahahha Saraçoğlunu yakan yıkan t-shirt'ler bekliyoruz 😎😎😎
oXelight
oXelight 6.05.2017 01:29
Şu yoruma beğendim basında görmek için tıklanmasın :)
ultrAslan
ultrAslan 5.05.2017 21:41
Gondolierz
Aynen bizim UEFA kupamız var. Hani şu an Türkiye'de başka hiç bir takım tarafından kazanılamayan kupa. Hani şu her sene Şampiyonlar Ligi'nden hüsrana uğrayıp almaya uğraştığınız, almak için kendinizi parçaladığınız kupa var ya o işte. Ha bir de yanında Süper Kupa'mız da var. Ama daha ondan söz etmek istemiyorum. Malum onu alabilmek için ya UEFA'yı ya da Şampiyonlar Ligi'ni kazanman lazım. Neyse daha fazla konuşmak istemiyorum :) Ayrıca konu nerden UEFA'ya geldi. Konumuz UEFA mı :)
Gondolierz
Gondolierz 5.05.2017 20:28
öyle demeyin ya onların uefa kupası var :)
ultrAslan
ultrAslan 5.05.2017 19:28
Hahahaha. Yahu biz zaten başımızdaki şahıs vizyonlu bir kişilik mi diyoruz? Ama vizyonlu olmak Hello Kity ürünleri satmak mı oluyor? Bak biz vizyonlu olmanın dibini de gördük, vizyonsuzluğun dibini de gördük. Yahu şu sitede Fenerbahçe'li olup hayatında Aziz Yıldırım dışında farklı bir başkan görememiş onlarca insan vardır. O yüzden diyorum zaten bambaşka kişilikler gördük bizler takımın başında. Bize anlatma yani :) Ama Hello Kity falan işin şakası tabi. Nerede takımın gerçek menfaatlerini koruyabileceğin bir platform varsa kaymalısın. Fenerbahçe'nin de kendince makul gerekçeleri vardır elbette.
ziyahan
ziyahan 5.05.2017 18:44
Dalga geçtiğiniz hello kitty sayesinde fenerium para basıyor:) Vizyon sahibi olmak lazım. ''Bileklik'' satılabilirdi mesela. Değil mi?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Taurrnil Stormael
Taurrnil Stormael 5.05.2017 14:06
Harika bir haber. Bizim maskotu düşündüğümüzde çok yaratıcı oyuncaklar çıkabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
yuemef
yuemef 5.05.2017 11:26
Bir Beşiktaş'lı olarak bu anlaşmaları çok mantıklı buluyorum. Çocuklar bu vesileyle takım ürünlerine ve spora yönelebilirler. Aynı hamleleri diğer klüpler de yapmalı global dünyada bunların örnekleri çok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.05.2017 11:17
Kuşlar,her bahar da gelirler amma sonbahar da göçerler
Sakın sen kuşlara uymaa.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fenerbahçe ve Angry Birds anlaşması yapıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×