Fenerbahçe ve Galatasaray, Wolfteam Liginde karşı karşıya geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.06.2018 - 15:33
Derbi heyecanı yarın!

Netmarble Türkiye’nin, Wolfteam oyunu için ASUS sponsorluğunda düzenlediği ve Türkiye’nin en güçlü espor takımlarının mücadelesine sahne olan ASUS Wolfteam Ligi, Mavi Sezonun son haftasında büyük bir derbi heyecanı yaşanacak. 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Espor takımları 22 Haziran 2018, Cuma günü saat 21:00’de karşı karşıya gelecek.

Mavi Sezon lideri kim olacak?

Mavi Sezonun son haftasında 1907 Fenerbahçe 30 puanla liderliğini korumak için mücadele edecek. 3 puan gerisindeki Galatasaray Espor ise haftayı galibiyetler ile bitirirse Mavi Sezon’un lideri olacak.

ASUS Wolfteam Ligi’nin ilk sezonu Türkiye’nin en güçlü Wolfteam espor takımlarının kıyasıya mücadelesine sahne oldu. 1907 Fenerbahçe, Galatasaray Espor, HWA Gaming, Galakticos, Team Turquality, Youth Crew, Dark Passage ve Ice Esports takımları ligde büyük kupayı havaya kaldırmak için yeteneklerini sergiledi.

Büyük derbi heyecanı

Netmarble EMEA Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz, Wolfteam turnuvalarında takımların çok çekişmeli maçlara imza attıklarını belirterek, “ASUS Wolfteam Ligi Mavi sezonun son haftasında muhteşem bir derbi maçına şahit olacağız. Ligde yapılan her maç büyük heyecana sahne oluyor. Ama bu hafta liderlik için karşı karşıya gelecek olan 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Espor karşılaşmasının nefesleri keseceğine eminim. Her iki takıma ve oyunculara başarılar diliyorum. Tek dileğimiz keyifli bir maç izlemek” dedi.

Basın Bülteni

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 15:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.06.2018 16:22
Neden r6 gibi taktiksel tam anlamıyla yetenek gerektiren bir fps oyunu için takım kurmaktansa vasat bir oyun için takım kurarlar gerçekten anlamak güç. Ayrıca arkalarında koca spor klubü var daha dota takımları bile yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
ademt95
ademt95 21.06.2018 18:12
Bastir Fenerbahce`m sampiyonluk yakin... League of Legends 2017 sampiyonu oldugumuz gibi! Ali Koc baskanim tekrar ciksin sahneye gecen sene ki gibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
oXelight
oXelight 21.06.2018 16:19
Pay 2 win.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fenerbahçe ve Galatasaray, Wolfteam Liginde karşı karşıya geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×