FEZ'in yapımcısı Twitter'dan küfür etti

FEZ'in yapımcısı Twitter'dan küfür etti

Mert Günhan
Mert Günhan 22.04.2013 - 14:02
"Lanet olası nankörler..."
Indie Game: The Movie'den ve FEZ'den tanıdığımız bağımsız geliştirici Phil Fish, Twitter'dan alaycı, ironik ve genelde lafını sakınmayan üslubu ile tanınıyor.

Kendisinden nefret eden milyonlarca oyuncuya sahip olan Fish, aynı zamanda garip bir şekilde çok seviliyor. Indie Game: The Movie'de FEZ'i yaparken yaşadığı süreci anlatan Fish, Twitter'dan FEZ'in PC'ye çıkışına yakın durumla ilgili değerlendirmeler yapmakta.Tabii bu "değerlendirmelerin" çoğu küfür içeriyor.

Oyununun 9 dolara satılacak olmasını sorun yapan PC kullanıcılarına Twitter'dan;

"FEZ gibi bir oyun için 9 dolar hiç bir şey. Size bu oyunu 90 dolara satmam gerekirdi lanet olası nankörler" diyen Fish, bu açıklamasından sonra çok ciddi bir tepki ile karşılaştı. Tartışmanın Reddit'e düşmesiyle Twitter'dan "Şakayı bile anlayamıyorsunuz" diye çıkışan oyun yapımcısı, insanları sakinleştirmeye çalıştı.

Siz ne düşünüyorsunuz? Fish haklı mı?


FEZ'in yapımcısı Twitter'dan küfür etti
Yorumlar 28
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 18:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×