FF 13'ün HD videoları

Oğuz Sasi
Oğuz Sasi 3.06.2010 - 12:31
FF 13'ün HD videoları


FF 13'ün HD videoları


Msxbox-world sitesi uzun zamandır beklenen ünlü JRPG serisi Final Fantasy' nin son oyunu Final Fantasy 13' ün Xbox360 versiyonundan yüksek çözünürlüklü ara sahne videolarını yayınladı. HD ara sahne ( 720p ) videolarını izleyebilmeniz için gereken minimum sistem özelliklerine aşağıdan, video sayfasına da buradan buradan ulaşabilirsiniz.


Minimum Sistem Özellikleri:

Microsoft Windows XP İşletim Sistemi,
Windows Media Player 9 Serisi,
2.4 GZ İşlemci,
384 MB RAM, ( Hafıza )
1024x768 Ekran Çözünürlüğü,
16 bir Ses Kartı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 00:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
FF 13'ün HD videoları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×