FF 15 için yayınlanan sevgililer günü fotoğrafları çok güzel

FF 15 için yayınlanan sevgililer günü fotoğrafları çok güzel

Furkan Güler
Furkan Güler 15.02.2018 - 14:54
Çiftler mutlu ve huzurlu...

Square Enix'in elinde bulundurduğu en önemli marka olan Final Fantasy, yakın bir zamanda PC platformuna çıkacak. Geride bıraktığımız haftalarda mobil platforma da çıkan oyunun reklam kampanyaları hala devam ediyor. Geliştirici ekip bildiğiniz gibi oyunun içerisine oldukça güzel bir fotoğraf modu eklemişti. Diğer oyunların fotoğraf modundan biraz daha farklı olan bu mod, siz oyunu oynarken güzel anlarınızı yakalayabiliyordu. Şimdi ise geliştirici ekip bu modun özelliklerinden faydanalarak sevgililer gününe özel birkaç fotoğrafı sosyal medya üzerinden yayınladı.

Final Fantasy XV için yayınlanan sevgililer günü fotoğrafları göz kamaştırıyor

Yayınlanan fotoğraflarda Lunafreya Nox Fleuret, Noctis Lucis Caelum, Prompto Argentum, Cindy Aurum, Cor Leonis ve Gladiolus Amicitia karakterlerini farklı farklı karelerde görebiliyoruz. Sevgililer günü temalı olan bu fotoğraflarda, oyunun ana ve yan karakterlerinin gerçekten de oldukça güzel bir şekilde modellendiğini görebiliyoruz. Eğer oyunu konsol platformuna oynayamadıysanız ve oynayacak PC'niz yok ise Android ve iOS platformlarını tercih edebilirsiniz. Oyunun ilk bölümünü ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz. Geri kalan bölümler için ise 20 dolar ücret ödemeniz gerekiyor. 

FF 15 için yayınlanan sevgililer günü fotoğrafları çok güzel

FF 15 için yayınlanan sevgililer günü fotoğrafları çok güzel

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 23:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×