FF Versus XIII resmen doğrulandı

Burçin Aygün
Burçin Aygün 12.09.2011 - 11:12
Uzun bekleyiş sona erdi
Uzun süredir haberi beklenen ve ümit kesilmeyen Final Fantasy serisine katılması beklenen FF Versus XIII, Square Enix tarafından resmi olarak doğrulandı. Kitase'nin ağzından çıkan, "Type-0 VE Versus XIII yapım aşamasında", sözleri yapım için bekleyenleri sevindirdi.

FF Versus XIII resmen doğrulandı
Geçtiğimiz Temmuz ayında oyunun yönetmeni Tetsuya Nomura, oyunun henüz yapım aşamasına geçmediğini söylemişti. Oyun daha evel 2006 yılı E3 fuarında duyurulmuş ve uzun bekleyiş başlamıştı.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
FF Versus XIII resmen doğrulandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×