FF XV Multiplayer içeriği sonunda çıktı

FF XV Multiplayer içeriği sonunda çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.11.2017 - 10:06
Comrades içeriği an itibari ile indirilebilir

Comrades ismi ile duyurusu yapılan Final Fantasy XV'in multiplayer, yani çoklu oyuncu içeriği sonunda çıktı. Bir süredir beklediğimiz ve oyunun en büyük güncellemelerinden birisi olan gösterilen bu içerik uzun süre önce duyurulmuş ve çıkışına birkaç gün kala ertelenmişti.  

Final Fantasy XV: Comrades bilgileri

Oyunun bu yeni içeriği hikaye olarak 13. görevden sonrasını konu alıyor. Yani ana oyundan sonra karakterinizi oluşturup Final Fantasy XV dünyasına adım atıyorsunuz. Bu içerik ile ilgili özet bilgiler ise şu şekilde;

Final Fantasy  XV Comrades'te oyuncular kendi avatarlarını yaratıp üç arkadaşlarıyla birlikte epik görevleri yapabilecekler ve oyunun ilk ve tek multiplayer genişlemesi “Comrades”te savaşabilecekler. Ana oyunun 13. Bölümü’ndeki olaylardan sonra Noctis’in kaybolmasıyla alakalı daha fazla şey öğrenmek için Kingsglaive’de hayatta kalmış biri olarak oyuna başlayacaklar.

Kingsglaive üyeleri olarak, oyuncular Lucian soyunun özel güçlerini bahşeden kraliyet mühürlerini takıyorlar. Oyuncular böylece strateji yapabilir ve bir çok görevde dengeli bir takım oluşturabilir. Multiplayer görevlere ek olarak, oyuncular tek oyunculu görevlerle de karakterlerini geliştirebilirler.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 21:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2017 15:06
Hocam Multisi PC ye gelirmi ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×