FF10 evreni Final Fantasy X-3 ile devam edebilir

Aleyna Yıldırım
Aleyna Yıldırım 15.07.2021 - 12:42
Yıllara meydan okuyan serinin en sevilen oyunlarından biri olan FF10 hikayesi Final Fantasy X-3 ile devam edebilir

Square Enix, FF10 evreninde geçen başka bir oyun olan Final Fantasy X-3'ün bir gün gelebileceğini söyledi. Final Fantasy X karakter tasarımcısı Tetsuya Nomura, potansiyel devam filmi için bir hikaye yazıldığını açıklamasının ardından yeni bir Final Fantasy X devam oyunu gelme şansının sıfır olmadığını belirtti.

FF7 Remake oyunları tamamlanmadan FFX-3'ün gelmesi mümkün görünmüyor

Tetsuya Nomura, çeşitli Japon blogları tarafından alınan Famitsu dergisine verdiği röportajda, "Final Fantasy X-3 yapacaksak, bir şekilde Nojima-san tarafından yazılmış bir özetimiz var" dedi. "Şu anda uyuyor, ama arsanın kendisi var." sözlerinde bulundu. Bu yorumlardan sonra Final Fantasy X'in tasarımcısı ve yazarı Motomu Toriyama, oyunun yapılabileceğini de öne sürdü.

FF10 evreni Final Fantasy X-3 ile devam edebilir

Toriyama, benzer şekilde Spira dünyasına geri dönmekle ilgilendiğini ifade etti. Ancak bir devam filmindeki herhangi bir gelişmenin ilerlemesini engelleyebilecek zorlukların ana hatlarını çizdi. "Olasılık sıfır değil" dedi, ancak "FF7 Remake'i üretmeyi bitirmedikçe bunun hakkında konuşabileceğimiz bir aşamada değiliz" dedi.

Tabiki de FFX-3'ün ne zaman geleceğini bilemeyiz. Lakin Square Enix'in Final Fantasy sevenlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılayacağını düşünüyoruz. Yeni gelecek Final Fantasy oyunlarının yeni nesil konsolların gücünden nasıl yararlanacağını görmek için de sabırsızlanıyoruz. FF7 Remake projesi dışında firmanın FFXIV güncellemeleri ve Final Fantasy 16 üzerinde çalışmaya devam ettiğini de hatırlatalım.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2021 07:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.07.2021 23:02
bekleriz süper olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.07.2021 11:26
FF X-2 gibi fiyasko olmasın da.
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 15.07.2021 15:57
Ederselerde aynı zaman dilimi ve eski karakterlerlemi devam edecek yoksa farklı zaman farklı karakterlerle mi?zaman konusu farklı işliyordu oyunda(en azından FFX de).
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.07.2021 15:48
Zamanında oyunun drama cdlerini dinlemiştim. Orada güzel malzemeler vardı. Güzel birşeyler çıkabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
FF10 evreni Final Fantasy X-3 ile devam edebilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×