FFXIII-2'nin hikayesi daha kolay takip edilecek

Burçin Aygün
Burçin Aygün 21.12.2011 - 02:19
Güçlü bir senaryo ile geliyorlar
Square Enix üyeleri ile yapılan bir röportajda, oyun yönetmeni Motomu Toriyama ilginç açıklamalarda bulundu. Final Fantasy XIII'ün hikaye açısından takibi zor bir yapıya sahip olduğu ve oyuncuları sıkıntıya sokabildiğini kabul ettiklerini söylüyor Toriyama. Final Fantasy XIII-2'de ise bu hatalarından ders aldıklarını söyleyen yönetmen, daha akıcı, takip etmesi daha kolay ve drama açısından daha güçlü bir yapım ile geldiklerini açıkladı.

FFXIII-2'nin hikayesi daha kolay takip edilecek
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 16:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
FFXIII-2'nin hikayesi daha kolay takip edilecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×