FFXIV betası eylül ayında mı?

FFXIV betası eylül ayında mı?

Orçun Çavuşoğlu
Orçun Çavuşoğlu 3.06.2010 - 12:31
FFXIV betası eylül ayında mı?

         Square Enix'in önceki "help wanted" kontratındaki oyun test edicileri ve oyun ustaları başvuruları, bu sonbaharda "Final Fantasy XIV" için bir beta test göreceğimizi işaret ediyor olabilir. Başvuruda "FFXIV'den" kesin olarak bahsedilmemişken, "FFXI'de" deneyimli olması ve MMORPG türü için tutkulu olması isteniyor.

         Oyun ustalarının pozisyonları, eylül ayının ortası olarak belirlenmiş ve "FFXIV'ün" arkasındaki takım, oyunun üzerinde beş yıldır çalıştıklarını iddia ediyor. Beta testi, aynı zamanda dört ay gibi, "FFXI'den" çok daha fazla zaman istiyor. Bu durum beta test periyodunu onaylamazken, elbette güçlü bir söylentinin doğmasına neden oluyor.

         Oyunun çıkış tarihinin 2010 olarak saptanmasıyla beraber, uzun bir beta periyodu, Square'e sistemdeki değişiklikleri temizlemek için zaman kazandıracak.

KAYNAK
FFXIV betası eylül ayında mı?
psu.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 21:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×