FIFA 09 hakkında herşey burada

Tulga Dayantürk
Tulga Dayantürk 3.06.2010 - 12:31
FIFA 09 hakkında herşey burada


FIFA 09 hakkında herşey buradaFIFA 09'un duyurulmasından sonra yayımlanan bütün haberleri tek başlıkta sizlerin huzuruna sunuyoruz.

Haber: Mahmut Saral

FIFA 09 hakkında yeni bilgiler

Gamespot'a konuşan Fifa 09 takımından David Rutter, yeni oyun hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Buna göre oyun için bazı özellikler şöyle: 30 lig ve 40 ulusal takım bulunmakta. Üstelik tüm takım ve futbolcular lisanlanmış durumda. Fiziklerin ve yapay zekanın, önceki oyuna nazaran daha geliştirilmiş olacağı, her takımın ayrı savunma ve atak taktiklerinin bulunduğu da yapımcı David Rutter tarafından açıklanan bilgiler arasında. En kulağa hoş gelir açıklama ise, Be a Pro modu hakkında. Bu kez daha da geliştirilmiş ve kişiye özel olarak hazırlanabilecek mod sayesinde, oyuncular geliştirdikleri tecrübelerinin sonucu olarak mensubu olduğu ülke milli takımına da çağırılabilecek ve belki de takımın kaptanı olabilecek. PS3 ve X360 platformunda oyunda görülebilecek bir farkın olmadığı, ama PS3'e özel bir oyun modunun olabileceği eklenmiş.

Fifa 09 hakkında daha fazla detayın Termmuz ayında ve Ağustos'ta düzenlenecek oyun fuarı Leipzig Games'de gösterileceği belirtildi.

Haber: Pamir Gökalp

EA: "Fifa 09 daha gerçekçi olacak" (PC)

EA bugün Fifa 09 ile ilgili yaptığı açıklamalarda PC'yi de unutmadı. Prodüktör Paul Hossack, oyunu geliştirecekleri ve daha gerçekçi yapacaklarına dair söz verdi. Oyuncuların PC için özel bir deneyim istediklerini bildiklerini söyleyen prodüktör bunu yapacaklarını belirtti.

Oyunun sadece oynanabilirlik değil görsel olarak da kendini çok geliştireceği açıklandı. Yıldız oyuncuların daha gerçekçi modellemelere sahip olacağını belirttiler ve ayrıca oyunun "ultra gerçekçi" bir oynanışa sahip olacağını iddia ettiler.

Ayrıca oyunun ayarlanabilir mouse kontrollerine de sahip olacağını söyleyen yetkililer ayrıca oyun içerisinde bulunacak olan eklentilerle oyuncuların kolayca FIFA community'e ve gerçek hayattaki futbola bağlanacaklarını böylece kopukluk olmayacağını belirttiler.

Haber: Pamir Gökalp

Fifa 09; PS2, PSP ve DS detayları

EA'nın klasikleşen oyunu Fifa 09'un PS2, PSP ve DS hakkındaki detayları da açıklandı. Bu sonbaharda sevenleriyle buluşacak oyunda 500 yeni hareket bulunacağı belirtildi. Yepyeni oynanış sistemleriyle bu sene çok iddialı görünen EA, PS2 versiyonu için gerçekçi bir yapay zeka ve gerçekçi bir oynanış olacağını belirtti. Animasyonlarda da büyük bir gelişme olacağını söyleyen yetkililer, özellikle birebir pozisyonlarda bunun en iyi örneğini oyuncuların göreceğini belirtti.

Ayrıca oyunun PSP ve DS versiyonlarında Be A Pro modu bulunacağını bunun yanında Be A Pro kamera açısının da yer alacağını eklediler.


KAYNAK 1
FIFA 09 hakkında herşey burada
gamespot.com

KAYNAK 2
FIFA 09 hakkında herşey burada
videogamer.com

KAYNAK 3
FIFA 09 hakkında herşey burada
videogamer.com

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 11:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
FIFA 09 hakkında herşey burada

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×