FIFA 11, ilk haftasında bir milyona yaklaştı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 4.10.2010 - 17:37
Tüm zamanlar rekoru FIFA'da
EA Sports'un merakla beklenen futbol oyunu FIFA 11, PC ve konsollar için raflarda yerini aldı ve ilk haftasında bir numara olmayı başardı. Yapım, İngiltere listelerine bir numaradan giriş yaparken, aynı zamanda İngiltere tarihindeki en büyük 3 numaralı açılışa da imza attı. Futbol oyunu klasmanında baktığımızda ise FIFA 11, ilk sırada yer alıyor. Verilere göre yapım, ilk haftasında İngiltere'de 821 bin adet satıldı.

FIFA 11, ilk haftasında bir milyona yaklaştı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
FIFA 11, ilk haftasında bir milyona yaklaştı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×