1/3

FIFA 11, PS2'de nasıl görünüyor?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 21.10.2010 - 09:58
Emektar konsoldan FIFA 11 resitali
EA Sports'un başarılı futbol oyunu FIFA 11, yeni nesil konsollar ve PC'nin yanında, PS2 için de raflarda yerini aldı. 100 milyonu aşkın PS2 kullanıcısını göz önüne alırsak, oyunun bu platforma da çıkması gayet iyi. Yapım, grafiksel olarak yeni nesil konsollar ve PC'de gayet başarılı. Peki, PS2'de nasıl görünüyor dersiniz? İşte cevabı.

FIFA 11, PS2'de nasıl görünüyor?
FIFA 11, PS2'de nasıl görünüyor?

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×