FIFA 11'de kaleciyle oyuncu yer değiştirirse...

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.10.2010 - 10:08
Futbol tarihinde bir ilk
EA Sports'un futbol oyunu FIFA 11'de ilginç bir hata görüldü. Atağa çıkan takımın topunu, defans oyuncusu kaleciymiş gibi elleriyle kurtarıyor. Kaledeki kaleci de forvet hattına doğru koşmak için yerini terk ediyor. Gerçekten ilginç olan bu videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Link için tıklayın.

Yorumlar 52
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
FIFA 11'de kaleciyle oyuncu yer değiştirirse...

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×