FIFA 11'de nasıl kaleci olunur?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 25.08.2010 - 15:53
FIFA 11'deki "Be a Goalkeeper" modu için video rehberi yayımlandı.

Electronic Arts'ın bu seneki FIFA 11 için geliştirdiği yeni modlardan olan "Be a Goalkeeper" (Kaleci Ol) için bir video yayımladı.

Videoda kalecinin nerede durması gerektiğini gösteren bir çember ve şutun nereden geldiğini gösteren bir çizgi görünüyor. Belirtilene göre kaleci olarak topları yumruklamaktan, takım arkadaşlarınıza bağırmaya kadar bir çok değişik özellik bulunuyor.

Kaleci olarak 11'e 11 modda maç yapabiliyor ve bütün bir kariyeri bile oynayabiliyorsunuz.

FIFA 11, 1 Ekim'de PC, PS3 ve Xbox 360 platformlarında piyasada olacak.

Yorumlar 35
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 06:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
FIFA 11'de nasıl kaleci olunur?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×