FIFA 11'de sokak futbolu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 29.07.2010 - 09:49
EA, futboldaki özgür ruhu dışarı çıkarıyor
EA Sports tarafından geliştirilen futbol oyunu FIFA 11'de sokak futbolu modu da yer alacak. PC, PS3, X360 ve Wii platformları için geliştirilen yapımda bu mod, ne yazık ki sadece Wii sürümünde olacak.

Her biri farklı stillere sahip oyuncular, sokaklarda duvarlardan dahi yardımlar alarak maç yapabilecek. Duvar pası yaparak rakibinizi geçebilir, hatta duvara şut çekerek gol atmayı bile deneyebilirsiniz. Güçlü vuruşlar yapabileceğiniz gibi, bu vuruşlar esnasında güç dalgaları yayarak rakiplerinizi etkisiz hale getirebileceksiniz. Bazı maçlar da salonlarda olacak.

FIFA 11'de sokak futbolu
 
Maç yapabileceğimiz ülkeler arasında Brezilya, İngiltere ve Fransa gibi ülkeler var. Ayrıca her mekâna göre müzikler de uyum sağlayacak. Oyun stilinizi sahaya, daha doğrusu sokaklara yansıtmanız için bir Wii konsoluna sahip olmalısınız.

FIFA 11, konsollar, iPhone ve PC için 1 Ekim'de piyasada olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2022 01:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
FIFA 11'de sokak futbolu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×