FIFA 11'den PC'lere sürpriz!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 20.09.2010 - 11:14
EA'in beklenen futbol oyunundan PC'lere iki sürpriz!
EA Sports'un geliştirdiği FIFA 11'in PC versiyonu için oyun içi video yayımlandı. Videoda Arsenal ve Chelsea'nin yaptığı bir maç yer alıyor.


Hazırlanan video ayrıca yarın sunulacak demo versiyonun bir tanıtımı niteliğinde. FIFA 11'in sunduğu özellikler arasında kaleci olmak, 11'e 11 maçlar ve yeni dayanıklılık sistemi gibi bazı değişik yenilikler bulunuyor.

Bakalım uzun süredir PC'deki başarısını geri kazanmaya çalışan FIFA serisi bu defa PC'cilerin gönlünü kazanabilecek mi? FIFA 11, 1 Ekim'de piyasada olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
FIFA 11'den PC'lere sürpriz!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×