FIFA 12 ve BF3 ön siparişte!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 25.08.2011 - 15:52
Özel hediyeler ön siparişle geliyor.
Sahaya inip, rakibinizi yenmeyi, stadın muhteşem çoşkusunu ya da savaş meydanının soğuk yüzünü mü yaşamak istiyorsunuz. Size her iki deneyimi de yaşatmak için www.aralgame.com FIFA 12 ve Battlefield 3’ü muhteşem hediyeler ile ön siparişe açıyor.
 
E3’ün en iyi spor oyunu seçilen FIFA 12 için Aral game’e özel olarak düzenlenen ve sınırlı sayıdaki Adidas ürünlerinin hediye edileceği ön sipariş fırsatı başladı. Sınırlı sayıda verilecek özel hediyeler için geri sayım başladı…
 
Yılın en çok beklenilen ve Gamescom’un en iyi oyunu seçilen Battlefield 3 için ise sadece ön siparişte satılacak özel sürüm Battlefield 3 limited Edition oyunseverlere sunuluyor. Oyunu ön sipariş ile satın alanlara oyunun Limited Edition sürümünün bir kopyası ile birlikte ‘Back to Karkand’ genişleme paketine ücretsiz sahip olabilecekler. Bunun yanı sıra Battlefield’a özel olarak üretilen T-shirtler de oyunu sipariş verenlere hediye edilecek.
 
FIFA 12 PC, PS3,Xbox 360, WII, PS2, PSP ve 3DS versiyonları ile 30 Eylül 2012 tarihinde, Battlefield 3 ise PC, PS3 ve Xbox 360 versiyonları ile 28 Ekim 2012 tarihinde satışa sunulacak.
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
FIFA 12 ve BF3 ön siparişte!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×