FIFA 12'nin PC detayları

FIFA 12'nin PC detayları
Murat Sağlam
Murat Sağlam 25.06.2011 - 13:53
Bu kez gerçekten aynı olacak gibi
FIFA 12'nin PC versiyonu ile ilgili herkesin kafalarında soru işaretleri varken EA Sports yaptığı açıklamayla oyunun konsol versiyonlarından hiçbir farkı olmayacağını açıkladı ve oyuncuların yüreklerine su serpti. Fakat bu geçmişte daha önce sıkça yaşanmış bir açıklama olduğundan yine de şüpheyle yaklaşan birçok oyuncu mevcut.

FIFA 12'nin PC detayları
EA bu kez işini sağlama almak adına oyunun PC versiyonunun detaylarını da açıkladı. Konsol versiyonları için geliştirilen tüm özelliklerin dışında, FIFA 11 PC versiyonunda kullanıcıların yaşadıkları kontrolör ayarları sorunlarını yeni gelen kullanıcı dostu arayüze sahip bir araçla çözdüklerini söyledi.

Oyunculara ekstra olarak PC versiyonuna özel araçların olacağını söyleyen EA, şimdilik bu araçların ne işe yarayacağını söylemezken, ümitlerimiz iyi bir şey olması yönünde.

Bunların haricinde ise oyunun PC'lerde pencere modunda oynanabileceği ve FIFA 11'in Electronic Arts'ın yeni dijital dağıtım platformu Origin üzerinden satın alınarak indirilebilir olacağı da gelen bilgiler arasında.
Yorumlar 51
MK Okuru
MK Okuru 21.02.2020 06:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir