FIFA 14'ün Kuzey Amerika kapak yıldızı belli

FIFA 14'ün Kuzey Amerika kapak yıldızı belli

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 29.06.2013 - 11:35
Tahminleri alalım?
FIFA 14'ün Kuzey Amerika sürümünde kapağı Messi ile kimin paylaşacağı belli oldu. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde global kapak yayınlanmış, Messi'nin genel pozunu ve kapak tonlarını görebilmiştik. Şimdi de yavaş yavaş yerel kapak yıldızları açıklanmaya başladı. İlk yıldızımız Kuzey Amerika'dan. Meksika'nın en önemli oyuncularından biri olan Manchester United'ın forveti Javier "Chicharito" Hernandez Messi ile birlikte Kuzey Amerika kapağını süslemek için EA tarafından seçilmiş. "Benim için bu çok büyük bir onur çünkü oyunun çok büyük bir hayranıyım" diyen küçük bezelye "Futbola ve FIFA 14'e dair olan tutkumu tüm taraftarlarla paylaşmak için sabırsızlanıyor" ifadesini kullandı. Chicharito aynı zamanda oyunun pazarlanması için de elçi görevi üstlenecek. Kapak aşağıda. Ne diyorsunuz olmuş mu?

FIFA 14'ün Kuzey Amerika kapak yıldızı belli

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 08:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×