Fifa 18, Dünya Kupası şampiyonu Fransa'yı doğru tahmin etti

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 17.07.2018 - 10:09
Fifa 18 yanılmadı

Fifa 18 Dünya Kupası simülasyonu, Dünya Kupası şampiyonunu bildi. Dünya kupası başlamadan önce Fifa 18'in Dünya Kupası modunda, turnuvada yer alan takımlar ve gruplar gerçekte olduğu gibi ayarlandı. Fifa 18'de yaratılan simülasyon turnuva sonuçlandırıldı ve kupaya uzanan taraf tahmin edildi. Finale, Almanya ve Fransa'yı çıkartan Fifa 18 simülasyonu finalistlerden birini tahmin edememiş olsa da, kupaya uzanan takımı bildi. Fifa 18 dünya Kupası simülasyonu Fransa'nın şampiyonluğunu kupa başlamadan önce doğru tahmin etmiş oldu.

Fifa 18, Dünya Kupası şampiyonunu bildi

Fifa 18, Dünya Kupası şampiyonu Fransa'yı doğru tahmin etti

Artık geleneksel hale gelen Fifa oyunlarında düzenlenen dünya kupası simülasyonu bu sene Fransa'nın şampiyonluğunu doğru tahmin etti. Fifa 18 dünya Kupası simülasyonuna göre finalde Almanya ile eşleşen Fransa, Almanya'yı 4-3 yenerek kupaya uzanana taraf olmuştu. Fifa 18, finalist tahmininde  yanılsa da özellikle Fransa'nın kupaya uzanırken oynadığı takımları ve hatta bazı maçların skorlarını dahi doğru bilerek, oldukça başarılı tahminlere imza attı. Kupa şampiyonu Fransa'yı da bilerek bu Dünya Kupası'nı da başarılı bir şekilde geçirmiş oldu. Rusya'da düzenlenen dünya kupasında Fransa, Hırvatistan'ı 4-2 yenerek kupayı kazandı.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2021 01:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2018 17:51
la o ingiltere değil miydi ? ne ara fransa oldu ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.07.2018 10:36
PeS caponya mı demiştir acep :D Gerçi lisans misans yüzünden zor onun işi ya neyse.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fifa 18, Dünya Kupası şampiyonu Fransa'yı doğru tahmin etti

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×