FIFA 18 için gelen FIFA Dünya Kupası güncellemesi erişime açıldı

FIFA 18 için gelen FIFA Dünya Kupası güncellemesi erişime açıldı

Hürkan Çalışkan
Hürkan Çalışkan 29.05.2018 - 16:11
Dünya Kupasını bekleyenlere güzel haber geldi.

EA Sports daha önce Ronaldo’lu videosu ile yaptığı duyuruda söz verdiği gibi FIFA 18 oyununa ücretsiz gelen Dünya Kupası güncellemesini bugün yayınladı.

Dünya Kupası güncellemesi bugün indirmeye açıldı

Tüm futbolseverlerin büyük bir heyecanla beklediği Rusya’da gerçekleşecek olan Dünya Kupasına sayılı günler kala, FIFA 18 için gelen ücretsiz Dünya Kupası güncellemesi bugün erişime açıldı. FIFA 18 oyuncuları, FIFA Dünya Kupası Rusya 2018 güncellemesi ile kendini kanıtlamış 32 milli takım arasından dilediğini seçerek grup aşamasından Moskova’da gerçekleşecek finale kadar bu otantik turnuva yapısını oynama şansını yelde ediyor.

Ayrıca bu güncelleme özel FIFA Dünya Kupası turnuvalarını da bünyesinde barındırıyor. Oyuncular İtalya, Şili, ABD, Hollanda gibi gerçek turnuvaya veda etmiş takımları ve FIFA 18 içerisindeki lisanslı milli takımlardan herhangi birini seçerek ve kendi turnuvasını düzenleyerek FIFA Dünya Kupası hayallerini hayata geçirebilecek.

Son olarak  FIFA 18 oyuncularının Dünya Kupası atmosferini daha derinden hissetmesine olanak tanıyacak olan güncelleme, bugün Origin platformu üzerinde yaklaşık 4 GB’lık boyutuyla ücretsiz olarak erişime açıldı.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 07:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2018 21:08
Aldım küpayı güzel olmuş gerçekten. Hafiften tee Fifa WC 2002 ruhunu yaşamadım değil yani :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×