FIFA 18 korsana yenik düştü

FIFA 18 korsana yenik düştü

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 30.09.2017 - 14:02
Geçmiş olsun...

Futbol oyunu denildiğinde akla ilk gelen yapımlardan biri olan FIFA serisi, her yıl yeni üyesi ile PC ve konsollarımızı şenlendirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl DICE'ın geliştirmiş olduğu Frostbite motoruna geçiş yaparak grafik kalitesinde ufak tefek geliştirmeler gösteren yapım, bu yıl da keyifli bir futbol deneyimi sunmayı başarıyor. Bu yıl Nintendo'nun Switch'i dahil, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapan FIFA 18'in PC sürümünden bugün EA Sports'u üzerecek bir haber geldi.

FIFA 18 torrent sitelerinde boy göstermeye başladı


PC platformunda son zamanların sürekli kırılarak gündeme gelen korsan koruma yazılımı Denuvo ile korunan FIFA 18, son bir kaç yıldır uzun süre boyunca korsan sitelerinde boy göstermemesi ile ün salmıştı. Ancak Denuvo'nun korsanlar tarafından adeta kevgire çevrilmesiyle birlikte bugün FIFA 18 de korsan oyun sitelerinde boy göstermeye başladı. Denuvo'nun son zamanlardaki başarısızlığının bir kanıtı da FIFA 18 oldu. Steampunks isimli korsan grup tarafından kırılan FIFA 18 için bakalım EA Sports bir güncelleme yayınlayıp oyunun Denuvo korumasını kaldıracak mı?

Yorumlar 64
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 08:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.04.2018 00:36
ehem şimdi ayıp olucak ama. yıllardır orjinal çekmişiz bu yıl öğrencilik işte çıkaramadık o kadar. göztepem geliom
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.10.2017 20:58
Merlinin kazanı olarak sizlerin daha çok üzüldüğünüzü düşünüyorum. EA için sıkıntı yok merak etmeyin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Karakule
Karakule 7.10.2017 12:03
Her sene futbol oyunlarına para veren insanları anlamıyorum. Her sene aynı şeyi fazla bişi eklemeden sürüyorlar. Sakın yanlış anlamayın. Korsan oyun oynamayı bırakalı 7 sene oldu. Çocukken steam, uplay, origin gibi platformları bilmediğimden ve internetim olmadığından cs ve gta vice city oynardım. Önceden oynadığım çoğu korsan oyunu şimdi oynamasam bile steam kütüphanemde barındırıyorum. Ama futbol oyunları bana aşırı saçma geliyor. Elimde pesin eski serileri var yenilerini almıyorum. Eski seriye toplulukların çıkardığı transfer yamaları v.b ile oynuyorum. Ha çok eski gelirse yeni futbol oyunu alırım. Ama bence gereksiz. Zaten arkadaş v.b dışında futbol oyununu tek başıma oynamıyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2017 10:43
dünyanın en kuvvetli takımı evkur yeni malatyasporu oynayacağız sonunda.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2017 13:01
yazılım söz konusuysa kırılmaz diye birşey yok.ama ne hikmetse hala bazı arkadaşlar inatla bunun önlenebileceğine inanıyor.her zaman biri kırar her zaman biri de düzeltir xD darısı bizim başımıza xD
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2017 13:23
benden daha iyi açıklamışsın.arkadaşlarım var programcı onlar hep aynısı diyor.kodlamanın sınırı yok o yüzden kırılmaz gibi laflar çok komik geliyor bu işi öğrendikten sonra diye.yoksa ben uzman falan değilim xD
MK Okuru
MK Okuru 3.10.2017 14:06
Önlenebilir belli bir dereceye kadar fakat El elden üstündür.Programcının kabiliyetine kalmış.Eğer dikkatli bir kod okuyucu ve hata ayıklayıcı ise, sızılcak yerde türlü varyasyonlar deneyerek sonuca ulaşabilir.Kırılamaz kod yoktur!!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×