FIFA 18 oyuncuları bu yıl 2018 FIFA Dünya Kupasını oynayabilir

FIFA 18 oyuncuları bu yıl 2018 FIFA Dünya Kupasını oynayabilir

Hürkan Çalışkan
Hürkan Çalışkan 28.04.2018 - 13:32
Dünya Kupası ek paketi oyuna dahil oluyor.

Futbol dünyasının en sevilen oyunlarından biri olan FIFA, son oyunu olan FIFA 18’e, 2018 FIFA Dünya Kupası ek paketini getirmeye hazırlanıyor. Yıllardır PES serisine karşı zirve yarışı içerisinde olan oyun, uluslararası düzeyde en iyi takımları bir araya getiren organizasyon olan FIFA Dünya Kupası keyfini ek paket ile FIFA 18’e taşıma çalışmalarına başlamış görünüyor.

Dünyanın en büyük futbol organizasyonu

Dünya Kupası, futbol dünyasının en büyük organizasyonlarından biri olduğu düşünüldüğünde, özellikle de PES serisinin UEFA ile anlaşmasını sonlandırdığı şu dönemde, FIFA’nın böyle bir hamlede bulunması pek de şaşırtıcı değil. Oyuna gelecek ek paket Dünya Kupası’na katılmaya hak kazanan 32 takımı içinde barındırırken, aynı zamanda oyun içerisinde kupaya veda eden İtalya, Şili, Hollanda, ABD gibi takımları da görebiliriz.

EA Sports, daha önce 2014 FIFA Dünya Kupasını da, FIFA 14 için getirdiği ek paket ile oyuna dahil etmişti. Şu aralar FIFA oyunlarının dünya çapında ne kadar başarılı olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak bu hamlenin satış grafiğini daha da yükselteceğini öngörebiliriz. 

Son olarak ek paketin FIFA oyuncuları için ne zaman kullanılabilir olacağı ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 16:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
azman61
azman61 28.04.2018 14:40
ben full istiyorum elemeler dahil kuzey orta amerika güney amerika asya afrika avrupa elemeler dahil istiyorum turnuva modu zaten oyun içerisinde var bir kaç stad dünya kupsı mod geç bunları
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.04.2018 14:14
İnanmam açıkçası. EA'i biliyorsak kakalar bize ayrı oyun olarak. Ha ben 18'in 24 saat içinde kırılmasından sonra fifa almama kararı aldım. enayi gibi parayı bastırıyorum bir de genelde offline kariyer yapıyorum..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×